Proč jsou Francouzky tak krásné

Za jedny z nejkrásnějších žen jsou odjakživa považovány obyvatelky jedné z nejromantičtějších zemí na světě, jimiž jsou bezesporu Francouzky. Čím to ale je, že jsou zrovna ony považovány za ty nejkrásnější z nejkrásnějších?
Eiffelova věž
Může za to především jejich celkový životní styl. My Češky jsme zvyklé dávat přednost domácnosti, rodině a práci před námi samotnými. U Francouzek je tomu přesně naopak. Důležitý je pro ně čas, který dopřávají péči o své tělo a odpočinku. Tato práce je pro ně vlastně tou nejdůležitější.
Žena s vlajkou
Rozhodně byste nenašli Francouzku, která se v rychlosti namaluje, obleče si první, co nejde ve skříni a místo snídaně si dopřeje koblihu, kterou spořádá cestou do práce a při tom se ještě zašpiní od marmelády a cukru. Tyto ženy nikam nespěchají. Hlavní prioritou je vypadat vždy perfektně, upraveně a svůdně, čehož dosahují minimalismem. Moc dobře si uvědomují, že méně je někdy opravdu více. S make-upem to nepřehání. Právě naopak: nevzhledným tlustým vrstvám make-upu daly sbohem a často spoléhají spíše na jednoduchý tónovací krém, rudou rtěnku, upravené obočí a nalakované nehty.
Tím ale péče zdaleka nekončí. Nevěřili byste, kolik kosmetických salónu zde najdete. Francouzky jej navštíví minimálně jednou za měsíc stejně tak, jako masážní salón, manikúru a pedikúru. Koruna krásy, za kterou jsou označovány vlasy, musí být vždy pečlivě upravená. Něco jako culík, který má za úkol zakrýt mastné vlasy, je naprostou a nepřípustnou katastrofou.
Tajemstvím krásné postavy není žádná dieta, ale rovnou celý životní styl, který spočívá v tom, že se nepřejídají a jedí tedy pouze když mají hlad, a to velice kvalitní potraviny, mezi kterými nenajdete příliš sladké nebo slané pochoutky, velké množství alkoholu, nebo co spoustu žen překvapí, nízkotučné produkty, které mnohdy napáchají více škody než užitku. Od narození se také pyšní smyslem pro módu, který nepodléhá nynějším trendům. Šatník se jim skládá z minimalistických, ale velice rafinovaných a svůdných kousků.
Francouzka v minulosti
Všechny tyto věci představují ale jen ten nejmenší zlomek jejich kouzla a šarmu. To, díky čemuž se zdají všem krásné, je sebevědomí, kterým přímo překypují a Českým ženám často opravdu chybí.