Kdy je vhodné použít YouTube video downloader


Asi není třeba říkat, že server YouTube je dlouhodobě jedním z nejoblíbenějších. Je to samozřejmě dáno tím, že „to své“ si zde najde skutečně každý, bez ohledu na věk či zájmy. Mezi miliony videí, která zde jsou, si přijdou na své opravdu všichni.

Ovšem mnohým lidem nestačí, že se na ně mohou dívat na internetu. Svá oblíbená chtějí mít v počítači, aby si je mohli pustit kdykoliv chtějí. Proto využijí některý YouTube video downloader https://www.stahujvidea.cz/youtube-video-downloader, tedy program na stahování videí z YouTube.

server YouTube

To je samozřejmě v pořádku, avšak je nutné si zde uvědomit několik věcí. V první řadě autorovi našich oblíbených videí ukazujeme, že se nám líbí, právě tím, že je sledujeme na jeho kanále. Pokud si je stáhneme a sledujeme pouze ta v počítači, nijak mu to nepomůže. Může si tedy nakonec myslet, že je méně populární, než tomu ve skutečnosti je.

Dalším problémem je fakt, že, jako kterýkoliv jiný soubor, zabírají místo na disku. A toho není nikdy dostatek. Je proto dobré zvážit, zda se na něj budeme skutečně tak často dívat, aby to tento krok ospravedlnilo.

Jiná situace je v případě, že je chceme dále nějakým způsobem upravovat či jinak využít. Pak nám nic jiného, než si je stáhnout, skutečně nezbude. Ovšem i zde bychom měli stahovat jen ta, která opravdu budeme používat.

sledování YouTube na mobilu

Samostatným problémem je pak hledání vhodného programu. Ačkoliv je totiž většina z nich zadarmo, zdaleka ne všechny jsou stejně kvalitní a mají stejné možnosti. Proto je potřeba najít takový, který bude vyhovovat našim potřebám. O tom, že bychom měli mít aktivní kvalitní, a především aktuální antivirus, asi není třeba hovořit.

Je tedy jasné, že většině lidí se tento proces příliš nevyplatí. Mnohem lepší bude, pokud budou své oblíbené kousky sledovat na YouTube, a do počítače si je uloží pouze v případě, že mají strach z jejich smazání. Tak budou všichni spokojeni.