Fanoušci Harryho Pottera? Tohle musíte zažít!

Kdo by neznal úžasnou knižní a filmovou sérii o Harry Potterovi, a světě plném magie? Ti, kdo se s ním seznámili už v dětství, na své jedenácté narozeniny očekávali dopis z Bradavic. A ačkoliv se namísto dopisu dostavilo jen zklamání, nyní vážně můžete svět čar a kouzel navštívit. Nachází se totiž v Londýně, a namísto Bradavického expresu vás tam dopraví cestovní kancelář CK2. O co se jedná, co uvidíte, a co zažijete?

Příčná ulice

Tři jedinečné dny v Londýně

Hned první den odpoledne se sejdete se všemi ostatními, včetně průvodce, a na všem se dohodnete. Druhý den se pak půjdete podívat do filmových ateliérů Warner Bros Studio, kde se seznámíte s místy, která znáte ze této úžasné filmové sérii o chlapci, který přežil. Poté pojedete soukromým autobusem do centra Londýna, kde si budete moci prohlédnout nejznámější památky, jakými jsou například Big Ben, nebo Buckinghamský palác. Odpoledne pak bude ve znamení volného programu, kdy můžete vyrazit na obchůzku, nebo na nákupy. Třetí den se pak plni zážitků vracíte domů.

filmové repliky

Zpátky ke světu kouzel

A co všechno můžete v kouzelných ateliérech vidět a zažít? Model zahájení školního roku v jídelně školy Čar a kouzel v Bradavicích, včetně figurín učitelského sboru v životní velikosti. Na chvíli se můžete zasnít, a představit si, že je to váš první školní den. Proletíte se na slavném Nimbusu 2000, projdete Příčnou ulicí, ochutnáte pravý máslový ležák. Můžete si zakoupit suvenýry, včetně kouzelnické hůlky, nastoupit do létajícího auta, či navštívit Brumbálovu ředitelnu. Dále pak na vlastní oči uvidíte Hagridovu slavnou motorku, hadí vstup do Tajemné komnaty, ale i Fénixe. Posedíte ve společenské místnosti Nebelvírské koleje, a najednou se ocitnete před domem v Zobí ulici.

Na kolik takový výlet vychází?

Cena se liší dle toho, zda se vám podaří koupit zájezd v akci, nebo jej pořídíte za plnou cenu 4590Kč. V ceně však není ubytování, které si musíte sehnat sami.