Milé ženy, máme pro vás moderní speciální brýle na počítač!

Dámské brýle na počítač Alba. A proč na počítač? Čtěte prosím dále…

Speciální brýle pro ženy

Dámy, nedokážete si představit, že byste v sedm hodin večer zaklaply počítač a věnovaly se něčemu jinému? A co takhle spánek, spí a usíná se vám dobře, když lustrujete webové stránky nebo se věnujete pracovním činnostem na počítači, tabletu, notebooku až do půlnoci..? Pokud nemůžete usnout a spíte jako na vodě, možná nebudeme daleko od pravdy, když vám řekneme, co už samy, dámy, víte, že za to může M O D R É S V Ě T L O, které vyzařuje obrazovka počítače.

brýle bez dioptrií

Milé ženy, máme právě pro vás moderní speciální brýle na počítač!

Máme pro vás řešení, a to brýle proti tomuto vyzařování. Jestliže ale namítnete, že brýle nenosíte, protože je nepotřebujete a máte zdravý zrak, můžeme vás ubezpečit, že tyto kvalitní brýle si můžete pořídit zcela bez dioptrií! A máte vyřešeno! Myslete na své zdraví, a když už musíte pracovat dlouho do noci, bohužel, váš mozek je díky modrému světlu nastartovaný, protože toto vyzařování je pro něho jako signál: „Je den, vstávej!!“ Modré světlo totiž působí na naše biorytmy, které máme stoletími nastavené správně, ale jeho příchodem se všechno změnilo.

Pokud žijeme „normální život“ a chodíme spát tak, jak máme, pak blížícím se večerem se náš organismus začne samovolně připravovat na spánek, a to tím, že začne produkovat hormon, který může za nastavení kvalitního spánku a jmenuje se m e l a t o n i n. Ten se spustí díky stmívání a rozvine se v úplné tmě, proto bychom měli dbát na to, aby ložnice byla perfektně zastíněná a nerušilo nás například pouliční osvětlení.

brýle na počítač

Jenže, když se díváte večer na obrazovku počítače nebo i do mobilního telefonu, melatonin se vytrácí a tělo nedostane signál ke spaní. Tomu můžete zabránit právě brýlemi na počítač s ochranou proti modrému světlu.

Máme pro vás v nabídce úžasný luxusní model Delfina, který sluší ženám s poměrně štíhlým obličejem.

Dámské Brýle Na Počítač Delfina