Masáž penisu si můžete užít ve více polohách

Rádi byste si dopřáli masáž penisu v erotickém masážním salónu a přemýšlíte nad tím, jak takový úkon vlastně probíhá?

Jak vám to nejlépe vyhovuje

Rukou vleže na zádech – obvyklá poloha při masáži penisu v Praze je vleže na zádech. Je to velmi pohodlné a veškerou práci za vás odvede masérka. Nemusíte se vůbec namáhat a snažit o nějaké silové projevy, můžete si podložit hlavu nebo se zcela uvolnit a ležet v jedné rovině. Cílem není uspokojit nějaká dogmata, že zrovna tahle poloha je správná, a jiná ne, jde tu o vaše pohodlí, o vaše uvolnění, o vaši rozkoš a váš orgasmus.

polonahá dívka

Rukou v sedě – někomu může vyhovovat masáž penisu v sedě, v polosedě, nebo dokonce v kleče. Někteří muži preferují i polohu ve stoje. Nemějte obavy se masérce svěřit a oznámit jí, jaká je pro vás optimální poloha. Masérky se vám budou snažit vyjít vstříc, jak to bude v jejich silách a technických možnostech, samozřejmě nepředpokládejte, že bude masérka předvádět gymnastické kreace, i když by to možná některá z nich dokázala.

hezká bosá dívka

Masáž prostaty – součástí erotických masáží mohou být i masáže prostaty, je to velmi vzrušující, a kdo z vás se s touto technikou dosud neseznámil, doporučujeme. Předpokladem k úspěchu, a někdy i k vícečetnému orgasmu, je samozřejmě prostata zdravá, bez zánětlivých procesů či hyperplazie (chorobného zvětšení).

Footjob – technika footjob se někomu z vás může zdát podivná, zavánějící fetišismem, ale to jsou jen hloupé předsudky. Ženská chodidla jsou překrásná a velmi hebká, dovedou být někdy něžnější, než dlaně, a navíc to může vzrušovat či naplňovat rozkoší i samotnou dívku, protože je na chodidlech mnoho citlivých nervových zakončení. Můžete mít z tohoto procesu velmi příjemný pocit oba dva, a třeba se vám zalíbí natolik, že jej budete chtít v budoucnu zopakovat. Footjob také patří mezi velmi oblíbené techniky některých masérek.