Zábavný bazén


Když se řekne slovo léto, co si pod tím opravdu jako první představíte? Protože když jsem se ptala takhle svojí maminky, která je už v domově důchodců, tak mi řekla, že si jako první jednoznačně představí vždycky bazén. Abych se přiznala, tak já také. Už jako malá holka jsem měla moc ráda bazény a taky jsem moc ráda odmala plavala. A na základní škole jsem od první až do šesté třídy také závodně plavala, v čemž se mi také velice hodně dařilo. Těšilo mě, že jsem stále vyhrávala první a první místa v závodu plavání. Také dokonce se už kolikrát stalo, že se mnou ani nikdo nechtěl soutěžit, protože předem věděl, že vyhraji. Opravdu už jsem v tom byla nejlepší a to možná i nejlepší v celém okrese, protože jsem také dvakrát vyhrála okresní soutěže. A proto jsem byla ráda, že mi potom otec k devátým narozeninám pořídil k nám na zahradu opravdu krásný bazén.

Bazén je skvělý.

Byl to plastový bazén do země, který mě zajímal už opravdu hodně dlouho. Prozatím, ještě když jsme neměli tolik peněz, tak jsme měli takový malý provizorní bazének, který byl plastový, ale který byl také velice nepohodlný. Vždycky se nějakým zázrakem nějak poničil, i když jsme kolem neměli vůbec žádná zvířata. Asi to byl duch a nebo to bylo samo od sebe, ale jednoduše vždycky ten plastový bazén se sám od sebe protrhl a byl poničený.

Luxusní bazén.

Takže jsem byla opravdu ráda, když rodiče pořídili plastový bazén do země. Líbí se mi, když jsou bazény do země, protože takhle nikde nikomu nepřekáží. A také to vypadá lépe. Můžete do toho plastového bazénu do země rovnou skočit, takže ani nebudete potřebovat různé schůdky, které potom vypadají esteticky nevzhledně. Máme takové plastové schůdky akorát uvnitř bazénu, bychom mohli vylézt. Náš bazén není nikterak úplně hluboký, takže klidně vylezeme i bez schůdku, ale co se týče kvality a designu, tak plastový bazén do země je u mě na prvním místě.