Vývoj webové aplikace

Výpočetní technika nabízí mnoho témat, které nabízí spoustu zajímavých informací, ale i možnost nových technologických pokroků. Pojďme se podívat na vývoj nové webové aplikace. 

Co jsou vlastně aplikace?

Jedná se vlastně o webovou stránku, která klientovi nabízí možnost ovládat ji vzdáleně. Je možnost si vybrat mezi desktopovou aplikaci a webovou. Jaký je mezi nimi rozdíl? Pokud se zaměříme na desktopovou, tak se jedná o aplikaci fungující na principu instalace tohoto programu přímo do počítače. Každý se někdy s touto aplikací setká. Jedná se o velmi často používaný word, excel a podobně. Mají i své nedostatky. Nenabízejí automatickou zálohu, tu musí provést uživatel sám, nefungují například na Linuxu a často na ně útočí hackeři. Oproti tomu webové aplikace všechny tyto nedostatky odstraňují. Jsou méně náročné na čas i peníze a svému uživateli přinášejí spoustu výhod. 

aplikace

Jak na vývoj webové aplikace

Neustále se vyvíjejí nové a nové webové aplikace. Své aplikace mají obchodní domy, butiky, ale také kosmetické firmy, školy atd. Už na začátku vývoje webové aplikace je potřeba si uvědomit komu bude tato aplikace určená a co musí uživateli přinášet. Poté samozřejmě přichází mnoho bodů, které je dobré si promyslet a pracovat na nich důkladně. Je potřeba pracovat svědomitě a pomalu. Po tom, co si uvědomíme, pro koho a na co aplikace bude je dobré si tuto aplikaci navrhnout. Pokud si webovou aplikaci navrhujete sami nezapomínejte vše automatizovat a hlavně testovat, testovat, a ještě jednou testovat. 

návrh

Kdo nám pomůže s vývojem

Pokud nejste zruční můžete si objednat možnost vytvoření webové aplikace u specializované firmy, Ty nejprve dle vašich představ vytvoří návrh a pracují na něm do schválení. Poté nabízí i možnost podpory během ostrého provozu. 

Kolik to bude vše stát

Cena je různorodá a pohybuje se od 30 000 až třeba do jednotek milionů. Vše záleží na vašich požadavcích.