Nový způsob stahování

Jistě víte z minulosti, jaký problém byl stáhnout si video k sobě do počítače. Nebo jinam, ale k sobě na úložiště. Různé programy, které jste si stáhli prostě odmítaly poslušnost a bylo to víceméně o nervy. Majitelé různých nejmenovaných webů se třásli o kdejakou písničku, aby si ji nemohl někdo pustit ze svého stroje zadarmo. Nebo bez reklam na tu či onu firmu, či cokoli jiného.

znak yt

V této politice se stále pokračuje, ale se stahováním je to již lepší. A není třeba si instalovat do svého počítače nějaký cizí stahovač, když použijeme český výraz místo anglického downloader.

Mimochodem víte, co znamená následující shluk slov? Youtube downloader free download online. Netušíte? No, já anglicky neumím, ale vyložil bych to jako volné stahování z Youtube. Proč slůvko downloader a download 2x netuším. Ale je fakt, že pod tímto „heslem“ se ukrývá web, kde si můžete pomoci se stahováním, a to z velkého množství zdrojů. Youtube je jen třešnička na dortu, která to vše vynáší výše k nebesům, protože ať chceme nebo ne, je tento „kanál“ opravdu nejlepším zdrojem hudebních videoklipů. Domnívám se, že v českém jazyce tento nemá obdoby a jen těžko by se hledal alespoň podobný web. Nuže, zkuste schválně hledat sami. Pochybuji, že budete úspěšní.

yt

Nuže nyní jsme v situaci, že se nám zde něco líbí a už se nechceme probíjet i pětiminutovými reklamami v angličtině. Co tedy uděláme? Pokusíme se hudební videoklip, nebo celý film stáhnout. Stačí zkopírovat adresu a pak ji vložit na web, na který je zde odkaz. Automaty se pak již postarají o celý zbytek procesu, jak o konverzi, tak o stažení a uložení na místo, které mu určíte. Celý proces netrvá dlouho a samozřejmě závisí na délce stahovaného videa. Jinak to bude trvat u tří minutové písničky a jinak u dvou hodinového filmu. Takže musíte být trochu trpěliví. Já jen přeji hodně zdaru.