Prozkoumejte místnost, ze které je nutné utéct

Patříte do hrstky lidí, kteří se nebojí odvázat se a užít si zábavu, která zahrnuje i špetku napětí a záhad? Jistě tedy oceníte program, kde je pro vás připravena nejen velká porce zábavy, ale i akce, která vám rozproudí krev v žilách. Během únikové hry Kutná Hora se totiž můžete rozptýlit přesně dle vašeho gusta, a to díky hře, která je vhodná převážně pro dospělé.

číslo místnosti

Jestli vám je více než 15 let, neváhejte se jí zúčastnit, protože zážitek, který si s sebou odnesete se vám dlouhodobě zapíše jako jeden z nejlepších, které jste doposud prožili.

Vydejte se po stopách záhadné kazety

Jednou z her, která je pro vás v nabídce připravena je Samara. Je založena na tématu známého filmu s názvem „Kruh“, který je dobré shlédnout ještě předtím, než se rozhodnete pro vyřešení její hádanky. Stejně jako ve filmu, tak i ve hře budete muset rozluštit, proč se nebezpečná kazeta šíří mezi lidmi a najít příčinu mnoha úmrtí.

Tato verze hry je ideální pro všechny, kteří se nebojí hororů, nadpřirozených jevů a všeho kolem, co by sršelo nebezpečím a adrenalinem.

Pod lupou detektiva

O něco poklidnější hrou je Dvojitý agent, ve kterém sice nebudete muset řešit žádné hororové scénáře, ale velkou záhadu rozhodně ano. Váš úkol bude přijít na to, proč se váš kolega ztratil a z jakého důvodu jako agent chyboval a ukrýval důležité dokumenty. Přijdete i vy na to, kdo se postaral o to, aby bylo všechno zameteno pod koberec?

nůž a lano

S pomocí vašeho důvtipu a schovaných indícií jistě přijdete na to, kdo může za jeho zmizení.

Omezený prostor k přemýšlení

V únikové místnosti, ve které budete uzamčeni budete mít pouze omezený čas na to, abyste přišli na odhalení velkolepé záhady. Pokud se vám to podaří, hra pro vás bude úspěšná a vy se dostanete ven jako vítězný tým. Ten si můžete sestavit z počtu hráčů 2 – 5 lidí a společně se dopracovat nejen k řešení hádanky, ale i k nezapomenutelným zážitkům.