Co dělat, když se zamilujete do bratra své nejlepší kamarádky. I z téhle nelichotivé situace se dá vybruslit.

Láska má mnoho podob a někdy je slepá, někdy neočekávaná jindy plánovaná, ale pokaždé je krásná. Ženy jsou od přírody sdílnější a se svými kamarádkami velmi rády vztahy probírají. Na muže si stěžujeme, občas je pochválíme a nešetříme především detaily. Jako správná kamarádka kamarádce, vždy dobře poradíme a nebojíme se být upřímné, a i když to občas bolí, snažíme se svou přítelkyni držet pevně nohama na zemi. Problém v tomto koloběhu může nastat ve chvíli, kdy vám dojde, že prožíváte lásku s bratrem své kamarádky.
kamarádky na lavičce

Nastávají otázky, na které potřebuje žena jasné odpovědi. Je velkým problémem láska k bratrovi své kamarádky a jak jí to vlastně říct. Naštěstí na každé otázky existují odpovědi, i když se hůře hledají nebo přijímají, skutečně existují.
Pokud máte se svou přítelkyní hezký a upřímný vztah, nebude tak těžké vyzvědět, jak by na vaši novou lásku reagovala. A proč by jí to vlastně mělo vadit? Nebude teď snadné si s vámi povídat a sdílet vaše zážitky a dojmy, když jde o tak blízkého člověka vaší nejlepší přítelkyně. Jak jí budete vyprávět o vašem sexuálním životě nebo si na něj nedej bože stěžovat? Jak to asi vaše kamarádka přijme? Honí se vám hlavou podobné otázky? Tak se na ně zeptejte, ale nenápadně. Zkuste vaší přítelkyni někde nad sklenkou dobrého vína nadhodit téma, její svobodný a stále moc hezký bratr. Sledujte reakci, jak se bude tvářit? Podle toho jasně a hned poznáte, zda by jí váš nový úlovek mohl skutečně dělat takové potíže. Koneckonců je také možné, že vám ho sama nadhodí jako vhodnou možnost. Pokud vás má opravdu ráda, poradí a pomůže se i správně rozhodnout. Ona sama také nejlépe bude vědět, zda by její bratr pro vás byl přínosem nebo spíše zátěží.
zamilovaný pár
Nikdy si ale nenechte svůj vztah s kamarádkou ohrozit jen kvůli nějaké známosti, která možná ani nedopadne. Muž vás může vždycky opustit, ale kamarádku máte na celý život. Pokud tak budete stát na křižovatce a budete se muset rozhodnout, kterým směrem se máte vydat, věřte svému srdci a odpovězte si na otázku, kdo při vás celý čas stál a miloval vás?