4 způsoby, jak dát kopačky

Většina z nás to zažila. Láska a zamilovanost je pryč a vám zůstal na krku jen otravný partner, kterého už nemůžete vystát. Dávno už myslíte na někoho jiného a jen přemýšlíte, jak stávající vztah ukončit? Máme tu pro vás hned několik způsobů, jak takový nefunkční vztah ukončit.
naštvaná žena
1. Promluvte si z očí do očí– jedná se o nejupřímnější variantu. Pokud jste s někým již řadu let, určitě si vysvětlení zaslouží. Pak už je jen na vás, kterou ukončovací větu použijete. Může to být: „Zasloužíš si někoho lepšího.“, „Ty za to nemůžeš, to já jsem se změnila.“, „Jsi spíš kamarád, nežli přítel“ a mnoho dalších. Záleží na nás, jakou frázi zvolíme.
2. Pošlete SMS, či zprávu na Facebooku– nejedná se o moc čestnou variantu, ale pokud jste s někým jen chvíli a příliš vám na něm nezleží, proč ne? Jedná se o nejrychlejší a nejjednodušší způsob rozchodu.
3. Sbalte si věci– pokud s někým žijete už dlouho a prostě se vám už zprotivil a víte, že pokud se s ním rozhodnete otevřeně promluvit, začne vás přemlouvat a citově vydírat, prostě si sbalte věci a odejděte. Je jedno, jestli půjdete do nového pronajatého bytu, k rodičům, kamarádce či do hotelu. Prostě udělejte razantní krok. Buďte si jistí, že vašemu protějšku určitě dojde, že je konec, ale pokud si chcete být opravdu jisti, nechte mu například na stole lístek, či dopis s odůvodněním.
4. Ignorace– jestliže s protějškem zatím nebydlíte, zbývá vám ještě jedna varianta pro zbabělce. Začněte svůj protějšek prostě ignorovat. Přestaňte volat a odpovídat na zprávy. Začněte se vašemu protějšku vyhýbat. Můžete si být jistí, že každému dříve či později dojde, že je konec.
box žena a muž
Způsobů, jak se s někým rozejít je spousta. Ovšem i zde platí, nedělejte nikomu nic, co nechcete, aby se stalo vám. I při rozchodu byste s danou osobou měli jednat čestně a férově. Vždyť přece mezi vámi někdy byla láska.