Pánský přechod


Slyšeli jste už někdy o tom, že i pánové mohou mít krizi středního věku stejně jako ženy? Ano, většinou se to říká o ženách, protože ženy chtějí být stále mladé a krásné a vůbec si nechtějí připustit, že by mohli stárnout anebo, aby měli vrásky a tak podobně. A například mě je teprve třicet šest let, ale už mám šedivé vlasy, ne sice hodně, ale jsem si tak řekla, že asi každý třicátý vlas už je šedý. Opravdu hodně mě to trápí, protože se ještě vůbec necítím stará a připadám si stále duševně tak na dvacet let. Potom jsou tady pánové, kteří většinou druhou mízu chytají až v pětačtyřicátém roce až v padesátém roce života, většinou kolem padesátky.

Pánové občas mívají andropauzu.

Protože co takhle vidím okolo, tak většinou pánové v padesáti letech začínají více sportovat nebo chodit do posilovny. Také chodí více ke kadeřníkovi anebo dokonce i na kosmetiku a masáže. Tohle se odborně nazývá také mužská menopauza. A slyšeli jste třeba někdy o andropauze? Je to takové, když třeba pánové už ztrácí chuť k sexu anebo k dalším sexuálním hrátkám, které dříve měly s partnerkou. Podle mého názoru je tohle škoda. Naštěstí ale existují na to léky. Pokud máte doma někoho například svého partnera, který má andropauzu, tak mu můžete sehnat opravdu kvalitní léky, které bude potřebovat, aby zase byl při chuti.

Muži chytnou druhou mízu.

Já vím, že je to někdy opravdu hodně obtížné a že pánové si ani andropauzu nemusí připustit, ale věřte mi, že to tak je a bude to nejlepší, když si třeba s partnerem o tom promluvíte. Samozřejmě, že andropauza není vůbec nic špatného a není to žádná nemoc, je to prostě jenom tak. Něco podobného, jako ženy mají menopauzu, tak pánové mají andropauzu, kdy chtějí vypadat zase mladší. A chytli novou mízu, ale třeba ani v tomto případě nemusí sex fungovat perfektně. Můžou být opravdu perfektní v sexu, ale třeba také ne. To záleží na tom, jaký mají vnitřní naladění těla. O všem ale mějte na paměti, že muži a andropoauza https://www.erectmax.cz/blog/muzi-a-andropauza/ opravdu k sobě patří, ale pánové to snášejí velice těžce.