Výhodné úvěry pro podniky i domácnosti

Jak byste mohli příznivých úrokových sazeb u nově sjednávaných úvěrů využít právě vy? Vy, kteří již půjčku splácíte, a to dokonce hned několik? Můžete získat celou řadu výhod jejich refinancováním! V předchozích letech se úvěrové smlouvy sjednávaly na mnohem vyšší úrokovou sazbu než v současnosti. To znamená, že platíte mnohem více na úrocích, než byste platili, kdybyste si v současnosti sjednali úvěr na stejnou částku. Pochopitelně nemůžete získat zpět zaplacené úroky, ale můžete si sjednat novou úvěrovou smlouvu za výhodnějších podmínek.

mobilní kancelář

Refinancováním ihned uhradíte všechny dosavadní půjčky a do budoucna zasíláte splátku pouze nového úvěru. Může být nový úvěr příznivější? Může! Využijete možnosti přizpůsobit si dobu splácení vaší aktuální situaci. To znamená, že si můžete zvolit rychlejší způsob splácení nebo naopak dobu prodloužit. S dlouhou lhůtou splatnosti získáte část finanční hotovosti do rodinného rozpočtu a budete si moci začít tvořit úspory. Ty vás ochrání v případě některé mimořádné situace nebo nenadálé okolnosti před nutností sjednat další drobnou půjčku. Pokud nebudete finanční částku z vytvořených úspor potřebovat, můžete ji použít jako mimořádnou splátku.

nová kalkulačka

U hypotéky bez registru můžete kdykoliv splatit dříve a nikdo vám nenaúčtuje žádný sankční poplatek. Pro koho jsou hypotéky bez registru vhodné? Pro každého, kdo může ručit nemovitostí a chce použít peníze na jiný účel než na potřeby spojené s bydlením. Hypotéky bez registru jsou neúčelové půjčky, které můžete použít na cokoliv. Je to forma spotřebitelského úvěru, avšak sjednaná za mnohem nižší úrokovou sazbu. Hypotéky bez registru jsou výhodné i pro podnikatele, kteří je rádi používají při financování nejrůznějších investičních příležitostí.

Záznamy v registrech dlužníků nemusí být překážkou pro získání úvěru!