Přípravek pro ženy

Přípravek lovegra je určen přímo ženám. Samozřejmě, že se nepoužívá běžně, ale pouze v případě, že máte problémy. V balení najdete 4 tablety.
Lovegra 100 mg obsahuje látku zvanou Sildenafil. Této látky je v jedné tabletě obsažené 100mg.

krása

Více informací o přípravku a použití

Tento přípravek není vázán lékařským předpisem, proto si jej může objednat jakákoliv dospělá žena nad 18 let věku. Balíček vám přijde soukromě až k vám domů, nebo tam, kam si jej necháte poslat. Zasíláme vždy diskrétní zásilky.
Lovegra je lék, který patří do skupiny inhibitorů. Jedná se o inhibitory fosfodiesterázy typu 5.

Jakmile tabletu užijete, dostaví se vzrušení a uvolnění svalových vláken v oblasti vagíny. Co to znamená? Jakmile tabletu spolknete a zapijete vodou, po nějaké chvíli, nastupuje účinek. Nejprve je potřeba se sexuálně navnadit a vzrušit. Bez sexuálního vzrušení přípravek fungovat nebude. Následně dochází k uvolnění hladkého svalstva v oblasti vagíny. Hladké svalstvo, kterým je vaginální obklopena se uvolní, a vy díky tomu můžete pociťovat prožitky intenzivněji. Přípravek zvýší přítok krve k vagíně, čímž vám může při odpovídajícím sexuálním vzrušení navodit orgasmus. Používá se tedy v případě, že žena nemůže dosáhnout orgasmu. Tablety užívejte pouze v případě, jestliže máte poruchy dosažení orgasmu. Pokud s tímto problém nemáte, pak tablety neužívejte.

krásná dívka

Léčba žen, které nemohou dosáhnout erekce
Může se vám to zdát divné, ale přípravek se používá u žen, které trpí poruchami erekce. Tímto lékem se léčí veškeré tyto problémy a neduhy. Nedosáhnutí erekce se často označuje jako impotence. V podstatě jde o to, že žena během pohlavního styku a vzrušení nemůže dosáhnout orgasmu.
Nepoužívejte přípravek, máte-li problémy:

  • Se srdcem a užíváte nějaké léky.
  • S alergiemi a trpíte na přecitlivělost na Sildenafil.
  • S léky obsahující nitráty.
  • S poruchou sítnice.